MAGNEESIUM

Donat Mg leevendab magneesiumi puudust

Erinevatel andmetel kannatab ligi 80- 90% inimestest magneesiumipuuduse käes. Selle elutähtsa mine-raali hulka on laboratoorsete testide abil raske määrata ja enamjaolt seda arstid ka ei mõõda.

 

Iga inimene peaks saama piisava magneesiumikoguse kätte toidust, kuid näiteks keskmine Ameeriklane saab toidust kätte vaid 40% päevasest Mg vajadusest. Magneesiumipuudus võib suure tõenäosusega tekkida inimestel, kes söövad rohkelt töödeldud toitu. Lai valik töödeldud toitu sisaldab rafineeritud nisujahu ning sellest on tootmise käigus eemaldatud magneesium.

 

Magneesium on elutähtis mineraal, mille puudus toob kaasa palju ebameeldivaid sümptomeid ja ka kroonilisi haigusi. Eriti tähtis on organismis kaltsiumi ja magneesiumi tasakaal. Liiga vähe magneesiumit ei võimalda luudel kaltsiumit omastada.


Donat Mg mineraalvesi sisaldab organismile vabalt omastatavat magneesiumi. 1L veepudelis on 1000mg magneesiumi. Täiskasvanud inimese magneesiumi päevanorm on 280 - 350mg. Vaid ühe klaasitäie Donat Mg vee tarbimine tagab täiskasvanud inimese päevase magneesiumi vajaduse.

Magneesium on tähtis mineraal

Soovid lisainfot?

Kirjutage meile kontaktivormi, e-maili või

Facebook´i kanalis.

  • Facebook Social Icon