Mida tarbijad arvavad?

Anu E.

Ettevõtja, pärnumaa

Magneesiumi vajalikkusest olen lugenud mitmeid artikleid ja kasutanud varem magneesiumi soola. Kuna kiire päevatöö lõpus unustan tihti magneesiumi soolaga protseduure teha, siis olen avastanud, et Donat Mg mineraalvee tarbimisel on effekt väga nauditav. Uni tuleb peale juba varakult ja öise une kvaliteet on võrreldamatult parim sellega mis ta oli varem. Ka jalgades ei ole enam õhtuti valusid tunda ja see teeb õhtused magamaminekud eriti nauditavaks.

 

Olen mõned nädalad Donat Mg mineraalvett tarbinud ja tunnend ennast väga hästi. Selle mineraalvee maitse on nauditav ja ka gaasid vees ei häiri. Käin õhtuti trennis ning tarbin Donat Mg vett peale seda. WC´s käimine on muutunud sagedasemaks ja kõhus on kergem tunne. Soovitan väga.

 

Mina olin selle vee tarbimise osas väga skeptiline.  Kuna olen veidi ülekaalus ja seedimine kõige parem ei olnud, siis nüüd on toimunud totaalne pööre. Igal hommikul nagu kella pealt lähen WC´sse ja olen 3 nädalaga kaotanud juba 4kg.

Minu töö on hilisõhtutel jalgadel seismine ja klientide teenindamine. Jalad tõmbusid krampi ja tundsin ebamugavust. Üks hea sõber soovitas Donat Mg mineraalvett tarbida ja tunnen ennast hoopis paremini. Krambid on kadunud ja saan anda tööl endast maksimumi. Lisaks olen proovinud seda vett tarbida ka pohmelliga. Aitab kenasti taastuda.

 

Ivo L.

Disainer, Tabasalust

 

Tarvi K.

Baarman, Tallinn

 

Marko E.

Müügijuht, Tartu

 

UNIKAALNE LOODUSLIK TOODE

 

Enam kui 100 aastat tagasi pudeldati esimest korda magneesiumirikast DONAT Mg MINERAALVETT, mille läte asub Rogaźka Slatina linnas Sloveenias. Linn on kuulus tervisliku mineraalvee ja spa'de poolest ning esimesed kirjalikud ülestähendused vee kasuliku mõju kohta avaldati juba 1141.a. DONAT Mg ON TÄIESTI UNIKAALNE JA ASENDAMATU tänu oma koostisele. Donat Mg annab organismile juurde mitmeid vajalikke looduslikke mineraalaineid.

 

AIDATES INIMESI JUBA AASTASADU

Legend räägib, et Rogaźka mineraalvee allikast hakkas iidsetel aegadel vesi voolama hetkel, kui Pegasus astus maapinnale ja pani maakera oma telje ümber keerlema. Vee tervislikud omadused olid meelepärased ka vanakreeka jumalale Apollole, kes on tänapäeval Donat Mg mineraalvee sümboliks. Rohkem kui sajandi vältel on Donat Mg vesi aidanud inimestel püsida tervena ja parandanud enesetunnet.

NATURAALNE MULL

Donat Mg on allikast tuleva loodusliku gaasiga rikastatud mineraalvesi. Tööstuslikku süsihappegaasi lisatud ei ole.

 

RIKKALIK MINERAALAINETE POOLEST

Donat Mg on väga rikkalik mineraalainete poolest. Mineraalainete sisaldus on 1l veepudelis 13174 mg/l.

 

300ml ON KÕIK MIS SA PÄEVAKS VAJAD

Me ei soovita päevast tarbimiskogust ületada. Soovitusliku koguse ületamine võib põhjustada kõhulahtisust.

DONAT Mg MAITSE

Donat Mg on rikkaliku mineraalse maitsega vesi. Soolasust ei ole peaegu üldse tunda. Kui mulliga vett ei eelista, siis võib lasta veega täidetud klaasil enne tarbimist paar minutit rahuneda.

 

Donat Mg mineraalvesi

Donat Mg mineraalvesi

 

Soovid lisainfot?

Kirjutage meile kontaktivormi, e-maili või

Facebook´i kanalis.

  • Facebook Social Icon